Led tip Power LED, luminozitate minim-20 maxim-600 Lumeni, rază minim-40 maxim-200 metri, durată viață acumulator minim-7 maxim-60 ore.
Led Lenser MH8 este alimentată de un pachet de 2 acumulatori Li-Ion 14500, 3.7 V, încarcare USB magnetic. Este compatibilă cu baterii care nu se reîncarcă, caracteristică utilă în situațiile în care nu dispuneți de sursă de reîncărcare,
Funcțiile luminoase se accesează de la switch-ul frontal care poate fi manevrat comod cu o singură mână.
Prin funcția Low Battery Warning, MH8 anunță când nivelul acumulatorului este scăzut. Indicatorul încărcării indică statusul încărcării.
Funcții speciale: Boost și Blink. Garanție 24 luni oferită de EasyLight.RO + 60 luni garanție suplimentară la înregistrarea pe site-ul Led Lenser.
Mai multe Informații
Cod produs | A8.Z502157 |
---|---|
Producător | Led Lenser |
Culoare | Camuflaj |
Garanție (Luni) | 24 |
Garanție PJ (Luni) | 12 |
Profil Activități | Alergare, Camping, Hiking, Pescuit, Uz General, Vanatoare |
Tip LED/Bec | Power Led |
Număr LED/Bec | 1 |
Culoare Lumina | Alba, Albastra, Rosie, Verde |
Temperatură Lumină | Rece |
Putere Maxima (Lumeni) | 600 |
Raza Max Fascicul (Metri) | 180 |
Tip Acumulator | 14500 |
Acumulator Inclus | DA |
Tip Baterie | AA/R6 |
Baterii Incluse | NU |
Reîncărcabile | Magnetic |
Autonomie Maximă (Ore) | 60 |
Greutate (Grame) | 140 |
Continut Pachet | Acumulator, Banda De Cap, Cablu Contact Magnetic |
Material | PC |
Impermeabil | IP54 |
Focus | DA |
- Fii primul care evalueaza acest produs.
Spune parerea ta
- Acumulator
- Banda De Cap
- Cablu Contact Magnetic